Vše pro vaši zahradu


Řazení podle: 
celkem 3 položky

6 290,-
cena bez DPH 5 198,35
(id:HECHT761R )
dostupnost: 1 den

Motorový kultivátor se 4-taktním 5 HP motorem o objemu 139 ccm, šířkou záběru 36 cm a 4 ks kultivačními noži o průměru 26 cm. Hmotnost 34 kg

Parametry
hmotnost (kg) 34
motor Hecht OHV
obsah (cm3) 139
plecí radličky(ks) 4
plecí radličky(průměr) 26 cm
výkon (HP) 5
šířka záběru (cm) 36
Popis zboží
Výkonný motorový kultivátor do každé zahrady. Díky silnému motoru HECHT OHV s výkonem 5 HP je vhodný pro všechny typy půdy a s pracovním záběrem 36 cm je praktickým pomocníkem i v hůře přístupných částech záhonů. Stroj je vybaven čtyřmi ocelovými kultivačními noži a velkým ochranným krytem proti odletujícímu materiálu. Přenos síly zajišťuje kvalitní převodovka.
Přední polohovatelné kolečko pro pojíždění zvyšuje komfort obsluhy a díky nastavitelné opěře je stroj stabilní i mimo provoz. Pomocí velkých řídítek s ergonomickými úchopy a praktickými ovládacími páčkami lze kultivátor bezpečně a snadno ovládat i směrovat. Díky ocelové konstrukci má stroj dlouhou životnost a je odolným pomocníkem v každé zahradě.

7 790,-
cena bez DPH 6 438,02
(id:HECHT5654 )
dostupnost: 1 den

- motorový provzdušňovač trávníků Benzínový provzdušňovač s 3,5 HP motorem o objemu 87 ccm. Záběr 38 cm. Koš 40 l prořezávač trávníků vertikulátor na trávníky

Doporučená plocha 1400 m2
Hmotnost 26,5 kg
Motor Hecht 4-taktní
Objem koše 40 l
Obsah motoru 87 cm3
Pracovní záběr 38 cm
Provedení šasi Kov
Výkon 3,5 HP
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Kola na kuličkových ložiscích Ano
Počet nožů 18
Nastavení výšky +10 - 0 - 12 mm
Popis zboží
Praktický motorový provzdušňovač trávníků s ocelovými noži za skvělou cenu – dopřejte svému trávníku kvalitní péči. Provzdušňovač je vybaven válcem s 18 ocelovými noži a snadno si poradí i se střední a větší zahradou. Motor HECHT OHV o výkonu 3,5 HP se postará o hladký chod i dostatečnou sílu na válci, doporučená pracovní plocha je až 1600 m2. Kovové šasi pak zajišťuje dobrou stabilitu stroje při pohybu v nerovném terénu a dlouhou životnost. Kolečka jsou navíc vybavena kuličkovými ložisky pro hladký pohyb, která také snižují jejich opotřebení.

Pracovní záběr je 38 cm a hloubku provzdušňování lze centrálně nastavit šesti stupni. Jeden stupeň (+10 mm) pro transport a 5 stupňů pro provzdušňování (0 až -12 mm). Provzdušňovač je tak ideální takřka do každé zahrady a pro každý trávník. Součástí stroje je také 40 l sběrný koš z textilie pro snadný sběr zbytků mechu, trávy, listí apod.
Pro snadnou manipulaci je stroj opatřen praktickým madlem, které lze složit pro lepší skladování.

Při pravidelném sekání se do trávníku dostávají zbytky trávy, které mohou vytvářet tlením nepropustnou vrstvu. Tato vrstva nejen že brání přístupu vzduchu a živin do země, zároveň je ideální pro růst hub a plísní, které nejsou pro zdravý a pěkný trávník žádoucí. Proto je vhodné čas od času trávník prořezat a provzdušnit.

Prořezávání (vertikutace) se doporučuje provádět 2x ročně, poprvé na jaře, podruhé v podzimním období. Prořezávací válec z trávníku odstraní travní plsť, zbytky rostlin a plevele a prořeže vrchní vrstvu zeminy. Tím se zlepší příjem živin, vláhy a vzduchu a podpoří se tím hlubší prokořenění travin. Zároveň dochází k prořezání travních výběžků, čímž se podpoří tvorba nových výhonků a trávník tak houstne a zmlazuje se.

Provzdušňování (aerifikace) se doporučuje provádět po zbytek sezóny. Šetrně rozruší zhutnělou půdu, z trávy vyčeše zbytky po sečení a jiné nečistoty, tím odstraní neprostupný krunýř stařiny a zlepší výměnu půdních plynů a příjem vláhy.

10 990,-
cena bez DPH 9 082,64
(id:hecht785)
dostupnost: 1 den

Výkonný benzínový zahradní kultivátor s 4 taktním motorem OHV o výkonu 6,5 HP o objemu 195 cm3. Volitelný pracovní záběr 30/50/85 cm.

Detailní popis HECHT 785 - Kultivátor

Hecht 785 je kultivátor, který díky silnému motoru o obsahu 195 cm3 o max. výkonu až 6,5 HP ve spojení s možností volby šířky zběru, najde jistě uplatnění v v záhonu každého zahrádkáře. Rotavátor je vybaven sadou odolných ocelových radliček o průměru 38cm, které lze používat v párech 2/4/6 ks. Díky tomu je možné nastavit pracovní záběr 30/50/85 cm, což oceníte při zapracování různě velkých záhonů s různě kvalitní půdou. Hloubka zapracování je regulována tradiční ostruhou, která slouží jako brzda, která nejen snižuje fyzickou náročnost obsluhy, ale zároveň zvyšuje kvalitu rozmělnění struktury půdy. Ocelová řídítka dávají obsluze dokonalou kontrolu nad strojem. Samozřejmostí je pojistka páky spojky bránící náhodnému roztočení nožů. Díky ocelové konstrukci má stroj dlouhou životnost.

Užitnou hodnotu tohoto stroje pak zvyšuje možnost dokoupení volitelného příslušenství (není součástí běžné dodávky), mezi něž patří například držák pro montáž příslušenství, hrobkovač, sada pomocných kol, vyorávač brambor nebo pomocné lopatkové nože pro orání.
(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1 . Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne.
Parametry HECHT 785 - Kultivátor
Pracovní záběr 30/50/85 cm
Hmotnost 52,5 kg
Obsah motoru 195 cm3
Průměr nožů 38 cm
motor Hecht 4-taktní
Počet nožů 2/4/6
Výkon 6,5 HP
Typ pohonu Benzínový

možno dokoupit plun vyorávač brambor hrobkovač

TOPlist

aktualizováno: 19.06.2018 08:40:24