Vše pro vaši zahradu

grily a vše pro piknik > luxusní Grilovací nářadí sada v hliníkovém kufříku Profesionální sada grilovacího nářadí 11 ks nářadí,dárková sada grilovacíh příborů grilovací náčiní v kufříku nástroje na grilování v alu kufru

luxusní Grilovací nářadí sada v hliníkovém kufříku Profesionální sada grilovacího nářadí 11 ks nářadí,dárková sada grilovacíh příborů grilovací náčiní v kufříku nástroje na grilování v alu kufru

Profesionální sada 11 ks nářadí, se vším potřebným pro grilování i následnou údržbu grilu.

V sadě se nachází obracečka s precizně zabroušenou hranou vybavená zoubkovaným ostřím, otvírákem zátek a otvory pro odtok. Kleště, speciálně tvarované pro jistý úchop nejrůznějších pokrmů, kartáč pro údržbu grilu, kdy samotná kartáčová část je z mosazi. Nepostradatelnou částí grilovcího nářadí je i dvouzubá vidlička, štětec se štětinami z nylonu, pro potírání, či mašlování pokrmů, porcovací nůž a 4x grilovací jehlice s hroty broušenými do špičky.

Veškeré nářadí je kvalitně zpracováno z nerezové oceli, není nijak zbytečně tvarováno, což významně usnadňuje čištění. Rukojeti jednotlivých nástrojů jsou kruhového průřezu a výborně padnou do ruky. Veškeré nástroje lze pověsit na háček.

Sada je úhledně umístěna v transportním kufru, hodí se zejména u náročnějších uživatelů, její přehlednost a výčet jednotlivých nástrojů však ocení kdokoliv. Sada je primárně určena k využití doma na zahradě.

Technická data
sada 11ks
pouzdro aluminiový kufřík
materiál nástrojů nerezová ocel
rozměr sady 46 x 23 x 8,5 cm
Hmotnost: 2,690 kg


(id:XC-80025)
689,-
 -10%
622,-
cena bez DPH 514,05
dostupnost: skladem

TOPlist

aktualizováno: 21.01.2019 17:21:27