Vše pro vaši zahradu

grily a vše pro piknik > Stylový zahradní gril na dřevěné uhlí ,zahradní gril lokomotiva, zahradní gril s udírnou, velký gril s udírnou, SENTINEL gril

Stylový zahradní gril na dřevěné uhlí ,zahradní gril lokomotiva, zahradní gril s udírnou, velký gril s udírnou, SENTINEL gril

Parametry
rozměry(cm) 115x65x133
váha 34 kg
Popis zboží
Stylový zahradní gril na dřevěné uhlí s osobitým designem i zpracováním za bezkonkurenční cenu. Gril je vyroben z kvalitního ocelového plechu s černou žáruvzdornou barvou proti nežádoucím vlivům. Standardní výbavou je teploměr a komín s kouřovou klapkou i chromované grilovací rošty.
Díky malému a velkému topeništi je možné použít gril hned na tři způsoby – k malému a velkému grilování a k douzování, neboli nepřímému grilování. Vrchní a spodní odkládací police zajišťují dostatečnou odkládací plochu. Gril tak splní nároky každého milovníka zahradního grilování a je vhodný i pro menší množství připravovaných pokrmů bez nutnosti topit v celé ploše grilu.
Pro větší pohodlí a atraktivnější vzhled je gril opatřen dřevěnými madly a velkými ocelovými koly pro pohodlnější přemisťování. Kvalitní materiál a robustní konstrukce zajišťují jeho dobrou stabilitu a bezpečný provoz. Gril bude nejen stylovým doplňkem každé zahrady, ale i skvělým kuchařem všech oblíbených grilovaných specialit.


(id:HECHT SENTINEL )
3 990,-
 -3%
3 890,-
cena bez DPH 3 214,88
dostupnost: 1 den

TOPlist

aktualizováno: 21.01.2019 17:21:27