Vše pro vaši zahradu


Řazení podle: 
celkem 4 položky

1 199,-
cena bez DPH 990,91
(id:HECHT5030 )
dostupnost: 1 den

Ruční vřetenová sekačka na trávu se záběrem 30 cm.

pro anglické trávníky
Parametry
bezkontaktní nožový válec ne
hmotnost (kg) 7,8
koš (l) 15
nastavení výšky (mm) 10-36
plastová kola ano
počet nožů 6
tloušťka nože (mm) 2
šířka záběru (cm) 30
šasí kovové
Popis zboží
Kompaktní vřetenová sekačka s plastovými koly a 15l plastovým košem.

1 399,-
cena bez DPH 1 156,20
(id:HECHT504 )
dostupnost: 1 den

Ruční vřetenová sekačka se 40 cm záběrem a 15l košem, sekačka na anglický trávník

Parametry
bezkontaktní nožový válec ne
hmotnost (kg) 8,8
koš (l) 15
nastavení výšky (mm) 17-43
plastová kola ano
počet nožů 5
tloušťka nože (mm) 2
šířka záběru (cm) 40
šasí kovové
Popis zboží
Ruční vřetenová sekačka s plastovými koly, šířkou pracovního záběru 40 cm, bezkontaktním nožovým válcem s pěti noži o tloušťce 2 mm, 15 l sběrným košem z textilie, nastavením výšky 17 - 43 mm a ocelovým šasi. Hmotnost sekačky je 8,8 kg.

2 790,-
cena bez DPH 2 305,79
(id:HECHT514PROFI )
dostupnost: 1 den

profesionální Ruční vřetenová sekačka s bezkontaktním nožovým válcem, 50 l košem a záběrem 46cm. Možnost nastavení výšky sešení od 24 do 75 mm. Sekačka má kvalitní kovové šasí a hmotnost pouze 17,2 k

Parametry
bezkontaktní nožový válec ano
hmotnost (kg) 17,2
koš (l) 50
nastavení výšky (mm) 24-75
plastová kola ano
počet nožů 5
tloušťka nože (mm) 3
šířka záběru (cm) 46
šasí kovové
Popis zboží
Kvalitní a oblíbená vřetenová sekačka pro bezchybný vzhled vašeho trávníku. Díky do šroubovice stočenému vřetenu s pěti bezkontaktními noži o síle 3 mm má sekačka perfektní střih – trávu doslova stříhá. Tento způsob sečení je nejen šetrnější k trávě samotné, která tak nemá roztřepené konce a nevysychá, ale poskytuje také rovnoměrné zastřižení po celé ploše. Stébla jsou tedy stejně vysoká a váš anglický trávník pak vypadá doslova jako koberec.

Sekačka je vybavena 50 l košem z textilie pro sběr posečené trávy, který se výborně plní. Se záběrem sečení 46 cm jde práce snadno a rychle od ruky.
Ovládání sekačky pro každého – celá sekačka je ergonomicky navržena tak, aby zajišťovala co nejpohodlnější užívání spolu s perfektními výsledky sečení. Centrální nastavení žací výšky od 24 do 75 mm zaručí optimální využití na každé zahradě. Díky dlouhému madlu se sekačka výborně ovládá, pro lepší uskladnění lze madlo lehce složit.

Sekačka má kovové šasi, které jí zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Velká kola s vylepšeným vzorkem proti prokluzům pak zajistí snadné pojíždění i manévrování v terénu, díky kvalitním převodům kola také zajišťují vysoké otáčky nože bez zvýšené námahy. Pro zvýšení stability je navíc sekačka opatřena ještě přídavnými kolečky a s hmotností jen 17,2 kg je vhodná i pro fyzicky méně zdatné uživatele.

Díky mechanickému pohonu sekačka nevyžaduje žádné elektrické připojení ani plnění palivem. Je tedy nejen ekonomicky výhodná a bezpečná, ale také šetrná k životnímu prostředí i k vašemu trávníku.

39 990,-
cena bez DPH 33 049,59
(id:LAWNMASTER500 )
dostupnost: 1 den

Profesionální vřetenová sekačka, kovové šasi, s pojezdem, ocelový válec, originální motor HONDA GC 160 Sekací vřeteno má 6 nožů z anglické oceli.Možnost mulčování nebo bočního výhozu

LAWNMASTER 500 je profesionální vřetenová sekačka určená k údržbě trávníků do rozlohy 2500 m2. Jedině vřetenovou sekačkou je možné dosáhnout opravdu reprezentativního vzhledu trávníku s kvalitou golfového greenu. Toho je dosaženo rozdílným způsobem sečení trávy oproti běžným rotačním sekačkám.

Běžné rotační sekačky používají rychle rotující nůž , který odsekává listy trávy. Tímto způsobem nemůže být nikdo dosaženo naprosto rovného střihu, navíc useknuté listy jsou roztřepené a díky tomuto šoku tráva v místech roztřepení žloutne a zasychá.

Vřetenová sekačka LAWNMASTER 500 oproti tomu k údržbě trávníku využívá vřeteno se šesti spirálovitými noži z anglické oceli. Tyto nože se otáčejí proti dalšímu pevnému noži a v místě kontaktu dochází ke střihovému efektu jako u kvalitních nůžek. Listy trávy jsou tak velice efektivně a rovně odstřihávány. Nedochází tedy k žádnému roztřepení a tráva je vystavena minimálnímu šoku. Zároveň díky tomu, že je střih prováděn proti pevnému noži, je po celé šířce naprosto rovný. Takto zastřižená tráva má pak vzhled dokonalého koberce.

LAWNMASTER 500 je poháněna motorem Honda GC 135 o výkonu 4,5 HP. Díky kvalitnímu ocelovému šasi je při hmotnosti 65 kg samozřejmostí přítomnost pojezdu, který je zde možný rychlostí až 4,6 km/h, přičemž díky použití vřetene je kvalita posečení zaručena i při této rychlosti. Posekaná tráva je sbírána do 60 l koše. Výšku zdvihu lze nastavit od 7 do 30 mm.
(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1. Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne. Pro přesné porovnání výkonu motoru použijte údaj o obsahu a typu motoru.)

Parametry
Hi-lift nůž ano
centrální nastavení výšky sečení 20 -65
hmotnost (kg) 35
koš (l) 70
kuličková ložiska v kolečkách ano
motor Honda OHC GC 160
obsah (cm3) 190
výkon (HP) 6
čistění pracovního prostoru ano
šířka záběru (cm) 53
doporučená plocha (m2) 1600
šasí kovové
druh motoru 4-taktní
Popis zboží
Profesionální vřetenová sekačka, kovové šasi, s pojezdem, ocelový válec, originální motor HONDA GC 160
Sekací vřeteno má 6 nožů z anglické oceli.Možnost mulčování nebo bočního výhozu. Mulčovací sada není součástí výbavy.

TOPlist

aktualizováno: 19.06.2018 08:40:24