Vše pro vaši zahradu

e-shop vše pro zahradu > zahradní lavice a sezení > zahradní sedací souprava zahradní set šesti polohovatelných křesel a jednoho stolu z tvrdého dřeva Akátu zahradní sezení s rozkládacím stolem

zahradní sedací souprava zahradní set šesti polohovatelných křesel a jednoho stolu z tvrdého dřeva Akátu zahradní sezení s rozkládacím stolem

Parametry
Židle 61x74x106
Stůl 200/150x100x75
Popis zboží
Luxusní kombinovaný set šesti křesel a jednoho stolu z tvrdého dřeva Akátu za bezkonkurenční cenu se stane příjemným místem k posezení i elegantním doplňkem vaší zahrady. Použité kvalitní tvrdé dřevo zaručuje odolnost i dlouhou životnost k vašemu spokojenému užívání. Díky přirozeným barevným odchylkám dřeva je navíc každý kus ve své podstatě originál.
Křesla jsou polohovatelná, aby splnila nároky každého uživatele, a pro úsporu místa při skladování se dají složit. Stůl je možné dle potřeby roztáhnout na délku 150 nebo 200 cm.
Sestava je vhodná pro použití v krytých zahradních plochách, stůl je navíc opatřen otvorem a vzpěrou pro umístění slunečníku. Při vhodném ošetření je možné používat nábytek i v exteriéru. Ke křeslům je také možné přikoupit polstrované sedáky pro maximální pohodlí.


(id:HECHTLEADERSET)
12 790,-
cena bez DPH 10 570,25
dostupnost: 1 den

TOPlist

aktualizováno: 21.01.2019 17:21:27