Vše pro vaši zahradu

e-shop vše pro zahradu > zahradní lavice a sezení > Luxusní zahradní houpací lavice se stříškou, vyrobená z tvrdého tropického dřeva Meranti. Možné používat s opěradlem ve vodorovné nebo svislé poloze, zahradní houpačka lavice se střechou rozkládací

Luxusní zahradní houpací lavice se stříškou, vyrobená z tvrdého tropického dřeva Meranti. Možné používat s opěradlem ve vodorovné nebo svislé poloze, zahradní houpačka lavice se střechou rozkládací

Parametry
nosnost (kg) 300
rozměry(cm) 178x235x120
Popis zboží
Luxusní zahradní houpací lavice se stříškou, vyrobená z tvrdého tropického dřeva Meranti za bezkonkurenční cenu se stane příjemným místem k odpočinku i elegantním doplňkem vaší zahrady či terasy. Použité kvalitní tvrdé dřevo zaručuje odolnost i dlouhou životnost k vašemu spokojenému užívání. Masivní konstrukce houpací lavice má dobrou stabilitu a nosnost až 300 kg. Díky přirozeným barevným odchylkám dřeva je navíc každý kus ve své podstatě originál.
Pro zvýšení komfortu při letním odpočinku je možné opěradlo lavice sklopit do vodorovné polohy a zvětšit tak její plochu. Stříšku je možné natáčet pro zajištění stínu v kteroukoliv denní dobu.
Lavice je vhodná pro použití v krytých zahradních plochách, při vhodném ošetření teakovým olejem je možné používat ji i v exteriéru.

Dřevo je přírodní materiál. Barevné odchylky od vyobrazení nejsou důvodem k reklamaci.
Parametry
Nosnost 300 kg
Hloubka 120 cm
Rozměry balení 2334 x 571 x 228 mm
Šířka 235 cm
Výška 178 cm
Popis zboží

Luxusní zahradní houpací lavice se stříškou, vyrobená z tvrdého tropického dřeva Meranti. Možné používat s opěradlem ve vodorovné nebo svislé poloze. Vhodné pro zahradní kryté plochy a interiéry. Při vhodném ošetření Teakovým olejem možno používat v exteriéru. Dřevo je přírodní materiál. Barevné odchylky od vyobrazení jsou přirozenou vlastností dřeva. Matrace je v ceně.


(id:BAHARUlux)
9 990,-
cena bez DPH 8 256,20
dostupnost: 1 den

TOPlist

aktualizováno: 21.01.2019 17:21:27